THE ULTIMATE GUIDE TO HERBALIFE üYELIK

The Ultimate Guide To herbalife üyelik

The Ultimate Guide To herbalife üyelik

Blog Article

Şirket kendi kazandığı paradan sizin hesabınıza varlık yatırıyor. Son olarak Eğer getirdiniz şahıs gerçek anlamda bir iş binayorsa ve sizinle aynı iskonto büyüklükında ise şu demek oluyor ki o da %50 deyse sizde %50 deyseniz şirket bunu çevirdiği ciro üzerinden size bir telif hakkı dediğimiz bir ödeme yapmaktadır. Bu harika bir şeydir. Kısaca bu olağanüstü bir gelirdir. Çünkü siz bir yandan kendi konuinizi bünyeyorsunuz. Bir taraftan birilerine dayak oluyorsunuz. Birilerine katkı katkısızlıyorsunuz. O birileride bile gidip diğer birilerine katkı sağlamlıyor destek oluyor. Şirkette kendi kazandığı paradan ve kendi cirosundan size ödeme binayor.

Sizinle müntesip olarak elimizde tuttuğumuz detayları nite düzenleyebileceğinizi yahut güncelleyebileceğinizi öğrenmek yürekin lütfen adidaki soruya denetlemen: “Kişisel bilgilerime değgin haklarım nelerdir?”

Sporcu beslenmesinde berenarı görmüş geçirmiş olan ve mevzunun uzmanlarını bünyesinde bulunduran Herbalife, cihan genelinde 190'dan bir araba hevesli sporcu ve posta aracılığıyla yeğleme edilir. Alıştırma esnasında etkili enerji seviyesinin kesiksizlığını sağlayan Herbalife spor dâhileceği tozu performansın korunmasına yardımcı olur.

Bu politika veya icraatımız için bir sorunuz yahut Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi kullanımına müteveccih bir şikayetiniz varsa lütfen privacy@herbalife.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Eposta adresimi geçersiz niteleyerek devam ettirmiyor. Bu tür sorunlarınız karınin hemen 05072851125 tıklayın size uygulayım takviye verelim. Tasarmızın sonunda videolu anlatımı izleyebilirsiniz.

Herbalife’a iye olurken özen edilmesi müstelzim en önemli nöbetçi esasvurunun zatî devamını oku olarak gestaltlması gerekiyor. Form doldurmak isterseniz formu kendiniz doldurmalı ve imzalamalkaloriız.

Şifreyi Göster Şifreyi Gizle Şifreniz 8 mizaç uzunluğunda olmalı ve en azca bir hile ve bir sembol bâtınermeli. Şifreyi onayla*

Tablet formunda bir besin takviyesi olup özellikle kas spazmlarının giderilmesine müteveccih sineerikler sunmaktadır. Regl dönemlerindeki ağrı ve sancının azaltılması, vitamin – mineral ihtiyacının muhaliflanmasına yardımcı olmaktadır.

Bilgilerinizi, toplanma amacı doğrutusunda yahut yasalar aracılığıyla gereken müddet boyunca saklayabiliriz. Herbalife’ın kişisel bilgilerinizi muhafaza süresi bilgilerin kullanıldığı amaca rabıtalı olarak başkalık gösterir.

Kent’yi veya başka Maruz Bilgiler’i veya bunlardan temin ettiğiniz rastgele bir bilgiyi hordaki ammaçlar doğrultusunda kullanamazsınız:

Mafevkda nüshalan haller de dahil cereyan etmek üzere rastgele bir şekilde yasaya mugayirlık teşkil fail veya Şirket’ e muhatara veren bir iş, hareket veya uygulamadan doğacak her türlü zarar karşı şahsen sorumlu olacağınızı ikrar etmektesiniz.

Hesabınızı kullanan rastgele bir şahsın Site yahut öteki Maruz Bilgiler ile müntesip eylemleri yahut ihmalleri;

·        Üyelik formunu doldurduktan sonrasında Herbalife sistemine giriş yapabilmek ve güvenliğinizi temin etmek bâtınin PIN kodu oluşturmalkaloriız.

O her dönem sorularınıza karşılık sundurmak ve eğitiminizi tamamlamanıza yardımcı olabilmek için kanatınızda olacaktır.

herbalife

Report this page